Gokarty – sport i zabawa w jednym

Firma KartCenter na polskim rynku kartingowym istnieje od 2008 roku. Tory gokartowe mieszczą się w Gdańsku, Sopocie, oraz Gdyni.
Do tej pory miałam przyjemność jeździć w Sopocie i Gdańsku. Sopocki tor usytuowany jest na wolnym powietrzu, zaś gdański jest w hali podziemnej jednego z centrów handlowych.


Ten gdański jest najnowszy i to o nim dziś na blogu. Jako najbardziej innowacyjny kryty tor gokartowy w Polsce ma on za zadanie dostarczyć autentycznego doświadczenia wyścigów.

Jest najlepiej wyposażony technologicznie bowiem w ekologiczne gokarty elektryczne o potężnej mocy wyprodukowane przez światowego lidera sprzętu gokartowego (maszyny francuskiej firmy SodiKart), oraz jako pierwszy tor na świecie zaopatrzony w najnowszy model gokarta RSX. Jako jeden z niewielu torów w Polsce, spełnia wszystkie niezbędne warunki, aby organizować prestiżowe turnieje SWS dla kierowców indywidualnych.


Profesjonalna nawierzchnia toru została stworzona przy współpracy z firmą specjalizującą się w nowoczesnych podłożach dla sportu gokartowego. Cała powierzchnia na której zbudowany jest tor to około 2200 metrów kwadratowych. Pas jazdy ma szerokość 6 metrów oraz wyprofilowane zakręty, które dają możliwość bezpiecznego wyprzedzania podczas „ścigania”.


Centrum czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 – 22:00 oraz 10:00 – 22:00 w soboty i niedziele. By skorzystać z zabawy obowiązkowe jest założenie Karty GokartSystemu oraz posiadanie Kominiarki przez każdego kierowcę (jeśli nie macie własnej można zakupić na miejscu). Sesje trwają po 8 minut, a duża, czytelna tablica umieszczona na torze, umożliwia śledzenie czasu w trakcie jazdy. Pomiar czasu jest komputerowy, zaś wyniki wyścigu dodatkowo przesyłane są uczestnikom mailowo.


Nowoczesna, komfortowa przestrzeń recepcyjna nawiązuje do wyścigów Formuły 1 i już od wejścia wprowadza w świat „ścigania”.


Firma posiada też ofertę dla Klientów korporacyjnych taką jak pakiety eventów, spotkań integracyjnych i prezentów.

 

 

 

You may also like

Dodaj komentarz