Julina testuje – Manicure hybrydowy: zestaw startowy

Ostatnimi czasy bardzo popularny stał się manicure hybrydowy. Wykonany za pomocą specjalnych lakierów, utwardzanych światłem lampy LED. Jest prosty w wykonaniu, trzyma się bardzo długo a wybór kolorów jest ogromny.

Na rynku jest wiele firm, które mają w ofercie nie tylko lakiery czy lampy, ale tez gotowe już zestawy produktów potrzebnych do samodzielnego stworzenia takiego manicure w domu.

Tak się składa, że niedawno dostałam w prezencie taki właśnie „zestaw startowy”. W jednym dużym pudełku znajduje się wszystko co potrzebne. Od lampy, lakierów, bazy i topu po pilniczki i waciki. Myślę, że szczególnie sprawdzi się on dla tych z Was, które dopiero zaczynają przygodę z „hybrydami”.

Zestaw pochodzi z firmy Neo Nail, i oprócz lampy zawiera pięć modnych w tym sezonie odcieni lakierów, bazę, hard top, cleaner, aceton, pilniki o różnej gradacji oraz waciki bezpyłowe.

Według instrukcji załączonej w zestawie, cała stylizacja paznokci to zaledwie 6 prostych kroków.

Po zmatowieniu paznokci pilnikiem, odtłuszczeniu dołączonym preparatem i użyciu bazy można już nałożyć lakier, który następnie utwardzamy w lampie (dla uzyskania bardziej intensywnego koloru można nałożyć dwie warstwy). Kolejny krok to cienka warstwa utwardzającego topu, którą również oświetlamy lampą a następnie przemywamy cleanerem, na koniec stosujemy oliwkę która nawilży i sprawi że paznokcie będą wyglądały pięknie i zdrowo.

Mi osobiście pomysł zestawu bardzo się podoba, zawiera wszystko co potrzebne, zaś lakiery mają piękne kolory i dobra konsystencję do nakładania.

 

You may also like

Dodaj komentarz