Life is beautiful, czyli nowości z kolekcji Łukasza Jemioła

Maciej Zień projektował dla Biedronki, Heidi Klum dla Lidla, a dokładnie dwa lata temu w drogeriach sieci Rossmann mieliśmy szansę zakupić limitowaną kolekcję ubrań stworzoną przez Gosię Baczyńską.

30 września tego roku do Rossmanna weszła kolekcja ubrań i nie tylko zaprojektowanych przez jednego z najbardziej uznanych polskich projektantów, Łukasza Jemioła. W sklepach w całej Polsce możemy teraz znaleźć tą limitowaną kolekcję. Co w niej znajdziemy?

W kolekcji „by Jemioł” znajdują się m.in. portfele wykonane z ekologicznej skóry w klasycznej czerni lub bordo, a także różnego rodzaju torebki. Od większych shopperów i worków do mniejszych eleganckich torebek np. w kształcie koła, dostępnych w kilku kolorach takich jak brąz, beż, zieleń czy błękit. Jednak ta kolekcja to nie tylko akcesoria, ale również ubrania: długie kardigany, swetry z dekoltem, ciepłe golfy spódnice ołówkowe, spodnie rurki oraz zwykłe t-shirty. Wszystkie ubrania utrzymane w kolorach szarości, czerni i bieli. W linii stworzonej dla drogerii znalazły się też jesienne dodatki, takie jak czapki, szaliki i kominy, a także eleganckie skórzane rękawiczki z futerkiem.

Motywem przewodnim całej kolekcji jest hasło „Life is beautiful”, czyli życie jest piękne. Zwrot ten pojawia się m.in. na torebkach, bluzach i czapkach. Jednak niewątpliwie najbardziej atrakcyjne są tu… ceny. W butiku Łukasza Jemioła za ubrania czy dodatki trzeba zapłacić od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych, zaś w drogeriach Rossmann ceny nie przekraczają 250 zł.

Projekty Łukasza Jemioła dla Rossmanna do sprzedaży trafiły 30 września i choć mają być dostępne do 29 października i tak aby coś ciekawego upolować trzeba było się mocno spieszyć. Dlaczego? Ubrania i dodatki „by Jemioł” dostępne są wyłącznie w stacjonarnych drogeriach Rossmann (zakup przez internet nie jest możliwy) w limitowanej ilości, bowiem w każdym z ponad 1200 sklepów znajduje się tylko po 1 sztuce produktu z kolekcji! Mi szczególnie spodobały się dwa modele torebek i żeby je zdobyć musiałam nie tylko wstać w sobotę nieco wcześniej niż zwykle ale też odwiedzić więcej niż jedną drogerię.

Obie torebki zostały profesjonalnie zapakowane w torby z logiem projektanta. Posiadają również specjalne worki z materiału (również z logiem) do przechowywania ich.

Kochani śledźcie bloga bo za jakiś czas pojawią się tutaj nowe stylizacje z tymi właśnie torebkami w roli głównej.

 

 

You may also like

Dodaj komentarz