Julina testuje – uchwyt do lakieru do paznokci

Cześć Dziewczyny! Pewnie nie jedna z Was ma w domu co najmniej kilka lakierów do paznokci w różnych kolorach, bo chyba każda z nas lubi mieć pięknie pomalowane paznokcie. Ja w swojej kolekcji posiadam kilkadziesiąt buteleczek w przeróżnych odcieniach, ponieważ lubię kiedy dobrze doprany lakier stanowi dopełnienie moich stylizacji. Często „przemalowuję” paznokcie i zdarza się, że czasem codziennie mam na nich inny kolor. Jestem w ciągłym biegu, paznokcie również często maluję „na szybko” i w różnych miejscach (np. między sesjami zdjęciowymi), dlatego wiem jak uciążliwe jest np. to gdy nie ma gdzie odstawić buteleczki. Dziś mam Wam do pokazania genialny gadżet, który doskonale radzi sobie z tym problemem, bowiem niedawno testowałam uchwyt do lakieru do paznokci od Lábo Beauty.

Tylko spójrzcie, dzięki temu super uchwytowi można malować paznokcie niemal w każdych warunkach! Wykonany z miękkiego silikonu, zakładamy na palce niczym pierścionek a włożona do niego buteleczka z lakierem doskonale się trzyma i nie ma szans by się przewróciła lub lakier się rozlał.

Super prawda? U mnie sprawdza się rewelacyjnie, Wy też możecie się o tym przekonać, jest on do kupienia w różnych kolorach w większych drogeriach.

 

 

You may also like

Dodaj komentarz