Julina testuje – wypełniacze do włosów

Tak jak pisałam wcześniej, nowe zakładki powstały. Dziś na pierwszy ogień idzie „Julina testuje” a w niej coś na temat fryzur. Przedstawiam Wam wkładki/wypełniacze do włosów oraz ich działanie w praktyce. Takie wypełniacze można kupić przeważnie w każdym sklepie z ozdobami do włosów oraz w niektórych większych drogeriach. Wkładki dostępne są w różnych wariantach i rozmiarach, wykonane są z miękkiej gąbki i są dostępne w różnych kolorach tak by móc dopasować je do odcienia swoich włosów. Ja dziś przedstawiam Wam trzy najpopularniejsze oraz stworzone przy ich pomocy szybkie fryzury.

Rodzaj 1 – poduszeczka

Wykonana z gąbki, z mocnymi rzepami po obu stronach. Podnosi włosy na czubku głowy i dzięki niej możemy tworzyć fryzury a’la lata 60-te.

Rodzaj 2 – wałeczek

Wałeczek z gąbki z doczepioną po obu stronach gumką w tym samym kolorze. Pozwoli wyczarować romantyczne upięcie idealne do letniej sukienki lub na wyjście. Polecam szczególnie dla pań z krótszymi włosami, u mnie ponieważ mam włosy do pasa musiałam je pod ten wałek bardzo mocno „upychać”, i śmiało mogłabym taką fryzurę stworzyć bez pomocy gąbki tylko „zawijając” same włosy.

Rodzaj 3 – pączek

Gąbka z dziurką do koków to chyba najbardziej popularny z wypełniaczy. Po owinięciu na niego włosów możemy zrobić sobie idealny równy kok na czubku głowy i poczuć się niemal jak Audrey Hepburn w Śniadaniu u Tiffaniego.

 

 

 

 

 

You may also like

Dodaj komentarz